قوانین و مقررات

توافق کامل شما با شرایط مندرج در متن، شرط عضویت و پذیرش شما به عنوان عضو و همراه سایت «وی‌آی‌پی جانبی» (VIP Janebi) می‌باشد.

ورود کاربران به سایت وی‌آی‌پی جانبی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، مجله خبری، تخفیف‌های ساعتی و سایر خدمات ارائه شده توسط وی‌آی‌پی جانبی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات وی‌آی‌پی جانبی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وی‌آی‌پی جانبی از سوی کاربر است.

این توافق‌نامه تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تنظیم و منعقد گردیده است و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وی‌آی‌پی جانبی خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود. در آینده ممکن است این قوانین تغییر یافته یا به‌روز شوند؛ استفاده مستمر شما از سایت به معنای پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری

هر شخص و سازمانی که در سایت وی‌آی‌پی جانبی ثبت‌نام کرده و محصولی سفارش دهد یا از خدمات سایت و بلاگ استفاده نماید مشتری شناخته می‌شود.

تعریف فروشنده

محصولاتی که در سایت برای سفارش موجود هستند توسط وی‌آی‌پی جانبی تهیه و به مشتریان عرضه می‌شوند، حال این محصولات می‌تواند متعلق به وی‌آی‌پی جانبی باشند یا محصولاتی باشند که توسط وی‌آی‌پی جانبی از شرکت‌ها و واردکنندگان دیگر تهیه و با گارانتی‌های متفاوت در فروشگاه عرضه شوند؛ تلاش وی‌آی‌پی جانبی بر تهیه محصولات از شرکت‌های رسمی و با گارانتی‌های معتبر است تا موردی کاربران سایت را تهدید نکند.

 

قوانین سایت:

کاربران باید هنگام ثبت‌نام، فرم ثبت‌نام را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، وی‌آی‌پی جانبی می‌تواند نام کاربری را از لیست کاربران خود حذف نماید یا با ارسال ایمیلی از کاربر بخواهد اطلاعاتش را تکمیل نماید.

هر کاربر تنها حق ثبت‌نام با یک آدرس ایمیل را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک شماره، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى/سازمانی عرضه شده است. هر گونه سواستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی دیگری به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در وی‌آی‌پی جانبی براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید مگر به شرط تائید و تصویب وی‌آی‌پی جانبی و یا وکیل قانونی او.

استفاده از محتویات وی‌آی‌پی جانبی برای سایر سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس وی‌آی‌پی جانبی مجاز می‌باشد.

اطلاعات موجود در وی‌آی‌پی جانبی از منابع و داده‌های شخصی یا تولیدکنندگان یا توزیع‌کنندگان جمع‌آوری و در سایت قرار داده شده است؛ ممکن است اطلاعات و سرویس‌های موجود ارائه شده در وی‌آی‌پی جانبی در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، وی‌آی‌پی جانبی مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نداشته و نخواهد داشت. بدیهی است وی‌آی‌پی جانبی به‌طور مستمر و پیگیر اقدام به به‌روز رسانی اطلاعات خواهد کرد.

کلیه افراد حقیقی و حقوقی با قبول این بند خود را مسئول می‌دانند که با مشاهده هر گونه مورد شبهه‌برانگیز و جعلی، صرف نظر از عرف جامعه و بازار نسبت به معرفی و گزارش آن مورد به مسئولین سایت اقدام کنند. وی‌آی‌پی جانبی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند؛ لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال‌های ارتباطی با وی‌آی‌پی جانبی در میان بگذارید.

با قبول شرایط و ثبت عضویت در وی‌آی‌پی جانبی این اطمینان را می‌دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه و یا شرایط استفاده از سایت می‌باشد استفاده‌ای نخواهید کرد. کاربران از وی‌آی‌پی جانبی نباید به‌گونه‌ای استفاده کنند که باعث آسیب، از کار انداختن و یا معیوب کردن سایت شوند. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی که تعمدا به‌طور متعارف در دسترس شما قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نبوده و نخواهد بود.

وی‌آی‌پی جانبی ممکن است دارای پیوندهایی به سایت‌ها و مراجع دیگر باشد. بدیهی است این سایت‌ها تحت کنترل وی‌آی‌پی جانبی نیستند و وی‌آی‌پی جانبی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این قبیل نداشته و نخواهد داشت. وی‌آی‌پی جانبی این پیوندها را صرفا برای سهولت کاربران خود فراهم کرده است و وجود هر یک از این پیوندها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط وی‌آی‌پی جانبی با اداره‌کنندگان آن‌ها نبوده و نخواهد بود. سایت‌هایى که در آگهی‌ها یا صفحات وی‌آی‌پی جانبی پیوند داده می‌شوند توسط افرادی خارج از وی‌آی‌پی جانبی اداره می‌گردند، لذا وی‌آی‌پی جانبی نمی‌تواند در مورد آن‌ها هیچ‌گونه ضمانتی داشته باشد.

شما با قبول مندرجات توافق می‌کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه‌تان از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایت‌های پیوند شده در وی‌آی‌پی جانبی باشد، خود برعهده خواهید داشت.

وی‌آی‌پی جانبی هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایتی خود و یا پیوندهای مرده نمی‌پذیرد. خدمات سایت طبق روال عادی ارائه می شود و وی‌آی‌پی جانبی تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات رایانه‌ای، مخابراتى و غیره باشد بر عهده نداشته و نخواهد داشت.

وی‌آی‌پی جانبی ممکن است در آینده دارای امکاناتی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌های جمعی، همچون اتاق گفت‌وگو، تالار گفت‌وگو، گروه‌های خبری، پست الکترونیکی، شبکه دوستان و سرویس‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران -چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفت‌وگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان- ارائه می‌شوند. شما با قبول این بند توافق می‌کنید که از امکانات مذکور فقط و فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‌هایی استفاده کنید که در چارچوب قوانین و مصادیق جرایم رایانه‌ای عنوان مجرمانه نداشته و نخواهد داشت.

وی‌آی‌پی جانبی الزامی به دیده‌بانی و کنترل سرویس‌های جمعی ندارد؛ با این وجود وی‌آی‌پی جانبی این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس‌های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را به تشخیص و صلاح‌دید خود حذف نماید.

وی‌آی‌پی جانبی ممکن است امکانات خود را به هر دلیلى در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغییر دهد و حق تغییر شرایط این امکانات نیز برای وی‌آی‌پی جانبی محفوظ خواهد بود. بنابراین، کاربر توافق می‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می‌باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس‌ها دست‌خوش تغییرات عمده شود اطلاع‌رسانی از طریق این سایت انجام می‌شود.

کلیه محتویات وی‌آی‌پی جانبی شامل قوانین مربوط به حفظ و حمایت و صیانت از حقوق مصنفین، مولفین و هنرمندان می‌باشد.

وی‌آی‌پی جانبی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

وی‌آی‌پی جانبی متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه فناوری مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن فضای سایت کرده و خواهد کرد؛ در واقع با استفاده از وی‌آی‌پی جانبی، شما رضایت خود را از این سایت نشان می‌دهید.

وی‌آی‌پی جانبی اقدام به دریافت اطلاعاتی می‌کند تا در هنگام نیاز بر مبنای آن بتوان ارتباط خود را با هواداران و اعضا خود بیشتر کند. همچنین وی‌آی‌پی جانبی ممکن است به جمع‌آوری اطلاعات آماری‌ای که مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما می‌باشد اقدام نماید، این اطلاعات به‌طور خودکار توسط وی‌آی‌پی جانبی ثبت می‌شود؛ اطلاعات جمع‌آوری شده می‌تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان‌های دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط وی‌آی‌پی جانبی برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس‌ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی‌آی‌پی جانبی از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد سایت و تامین سرویس‌هایی که شما درخواست کرده‌اید استفاده می‌کند. وی‌آی‌پی جانبی همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس‌های جاری یا امکان ارائه سرویس‌های جدید جویا شود.

شما با قبول این بند، این تضمین را به وی‌آی‌پی جانبی می‌دهید که تمام اختیارات لازم شامل حقوق و مجوزهای ارسال فایل‌ها و اطلاعات را به وی‌آی‌پی جانبی دارید و فایل‌ها و اطلاعات ارسالی هیچ تجاوز و یا اخلالی در کپی رایت، علامت تجاری، ثبت اختراع و یا سایر حقوق مالکیت فکری نخواهد داشت؛ بدیهی است فایل‌ها و اطلاعات ارسالی شما نباید هیچ‌گونه قوانین یا مقررات قابل اجرا را نقض کرده و کند و باعث خسارت وارد کردن به هیچ شخصی نخواهد شد. شما توافق می‌کنید که وی‌آی‌پی جانبی، واحدهای وابسته‌اش، مجوز دهنده‌ها، مدیران، کارکنان، عوامل و پیمانکاران آن را علیه هرگونه ادعا، هزینه، خواسته، از جمله هزینه‌های وکالت ناشی از موارد زیر حمایت کرده، غرامت پرداخت کرده و مصون می‌دارید و به وی‌آی‌پی جانبی این مجوز را می‌دهید تا هر گونه توزیع، انتشار، عدم انتشار، حذف، پاک کردن، انتقال، ویرایش و یا هر استفاده دیگر از فایل‌ها و اطلاعات ارائه شده را صرفا با نظر خود تغییر دهد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سامانه یعنی vipjanebi.ir است. بدیهی است با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه، ایمیل و پیامک از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماسی از طرف وی‌آی‌پی جانبی برقرار نخواهد شد.

وی‌آی‌پی جانبی هیچ‌گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از vipjanebi.ir ندارد و در شبکه‌های اجتماعی با شناسه @vipjanebi_ir در دسترس است؛ هر کانال و صفحه دیگری با نام وی‌آی‌پی جانبی جعلی است و وی‌آی‌پی جانبی از طریق این شبکه‌ها با کاربرانش ارتباط برقرار نمی‌کند.

حریم خصوصی

یکی از شرط‌های لازم برای یک خرید خوب و امن، دریافت اطلاعاتی از مشتریان عزیز است تا بتوان خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه کرد؛ وی‌آی‌پی جانبی خود را مسئول حفظ این اطلاعات می‌داند و اطمینان می‌دهد که از اطلاعات مشتریانش استفاه سو نشود. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.

ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در حساب کاربری خود ثبت می‌کند باید آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید باشد چرا که مکاتبات و پرسش و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های مورد نیاز توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن آن‌ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، وی‌آی‌پی جانبی جهت اطمینان از صحت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

برای ارسال محصول خریداری شده به شخصی دیگر، مشتری می‌تواند اطلاعات آن فرد را در قسمت گیرنده وارد کند و وی‌آی‌پی جانبی تنها برای همان سفارش از اطلاعات وارد شده استفاده خواهد کرد.

وی‌آی‌پی جانبی ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای سایت و تحقیقات مربوط به بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کرده و برای اطلاع‌رسانی اخبار، رویدادها، سرویس‌های ویژه و مواردی از این دست برای اعضای سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند؛ در صورت عدم تمایل کاربران به دریافت این دست اطلاع‌رسانی‌ها، می‌توان با لغو عضویت دریافت خبرنامه وی‌آی‌پی جانبی از ارسال این موارد جلوگیری کرد.

جهت رعایت قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران، وی‌آی‌پی جانبی ممکن است نظرات کاربران را ویرایش یا پاک کند؛ همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، وی‌آی‌پی جانبی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. به هر حال درج موارد خلاف عرف، قانون و هنجارهای اجتماعی راسا برعهده نگارنده خواهد بود.

وی‌آی‌پی جانبی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری فاش نمی‌کند؛ مگر اینکه با حکم قانونی، اطلاعات کاربر در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار گیرد.

وی‌آی‌پی جانبی نیز همانند سایر سایت‌ها برای بهتر کردن تجربه کار با سایت به جمع‌آوری IP و کوکی‌ها می‌پردازد؛ اما سرور و لایه‌های امنیتی وی‌آی‌پی جانبی این امنیت را به کاربران می‌دهد که اطلاعاتشان فاش نشده و نزد وی‌آی‌پی جانبی به امانت بماند.

سیاست‌های فروش و ارسال کالاها:

وی‌آی‌پی جانبی فقط قطعات و کالاهایی را ارائه می‌کند که دارای مجوزهای لازم و قانونی برای ورود و فروش در سطح کشور باشد، پس تمامی کالاهای ارائه شده در وی‌آی‌پی جانبی، تنها از طریق شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی تامین شده است و وی‌آی‌پی جانبی هیچ دخل و تصرفی در ارائه کالاها صورت نمی‌دهد؛ تمام کالاها و قطعات دارای هولوگرام و برچسب‌های معتبر است که از مجاری قانونی وارد کشور شده است و در سامانه وی‌آی‌پی جانبی به فروش می‌رسد.

وی‌آی‌پی جانبی همواره تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا کلیه سفارش‏‌(ها) را با در نظر گرفتن بالاترین استانداردهای بسته‌بندی و در کمال صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. با توجه به روند بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، کاربران حق انتخاب نوع و روش ارسال را دارند و وی‌آی‌پی جانبی کالای مورد نظر شما را پس از تائید خرید، به یکی از شرکت‌‏های حمل‌‌ونقل معتبر تحویل داده و این بدین معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل‌و‌نقل است.

وی‌آی‌پی جانبی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را به کار خواهد بست؛ با وجود این، اگر در موارد محدود و در صورتی که موجودی کالای خریداری شده در انبارهای وی‌آی‌پی جانبی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری و پرداخت وجه آن، حق باطل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش یا درخواست برای تغییر کالای خریداری شده برای وی‌آی‌پی جانبی محفوظ است و خریدار می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین نماید.

تمامی کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل کنند؛ بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و وی‌آی‌پی جانبی می‌تواند از مشتری پیگیر اطلاعات درست و کامل باشد.

وی‌آی‌پی جانبی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند؛ با این وجود کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد و حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وی‌آی‌پی جانبی محفوظ است.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، وی‌آی‌پی جانبی نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش‌گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، وی‌آی‌پی جانبی موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو کند.

سیاست قیمت‌‏گذاری در وی‌آی‌پی جانبی مبتنی بر اصول مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در وی‌آی‌پی جانبی قیمت‏‌های خرده‌فروشی است و غالبا توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت شده است.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

تخفیف‌های ساعتی

تخفیف‌های ساعتی و یا سبدهای تخفیف مدت زمانی وی‌آی‌پی جانبی به‌منظور حداقل رساندن قیمت کالاها برای کاربران در نظر گرفته شده و وی‌آی‌پی جانبی به‌طور روزانه در این بخش تعدادی از محصولات را با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر چه در قالب محصول تک و چه در قالب کالاهای باندل شده درج خواهد کرد و بر اساس سیاست‌های سامانه این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش‌گذاری دارند. در مواردی که به‌دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش‌گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از طرح تخفیف‌های ساعتی به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در تخفیف‌های ساعتی باشد، قیمت‌های طرح‌های تخفیف‌های ساعتی اعمال خواهد شد. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید است، وی‌آی‌پی جانبی تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد. هزینه ارسال سفارش برای بخش تخفیف‌های ساعتی به ازای هر کالا به‌صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

 

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آن‌جا که ممکن است در پاره‌ای از جزییات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد؛ ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در سایت است.

 

روش‌های ارسال مرسولات وی‌آی‌پی جانبی

 

تحویل ویژه وی‌آی‌پی جانبی

وی‌آی‌پی جانبی خود را ملزم به رعایت استانداردهای حمل و تحویل کالا کرده است، پس بنابراین در هنگام خرید کالای خود کمال دقت را در انتخاب روش ارسال مبذول فرمائید.

 

تحویل ویژه وی‌آی‌پی جانبی با همکاری شرکت‌های حمل‌ونقل صورت می‌گیرد تا مرسولات به سراسر تهران در اسرع وقت فرستاده شود؛ وی‌آی‌پی جانبی و شرکت‌های حمل‌ونقل طرف قرارداد ضمانت می‌کنند که سفارشات کاربران در سریع‌ترین زمان و بهترین حالت تحویل داده شوند..

 

هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش قبل از ارسال، از طرف وی‌آی‌پی جانبی یا شرکت‌های حمل‌ونقل با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

 

در صورت ارائه سرویس تحویل فوری توسط فروشگاه اینترنتی وی‌آی‌پی جانبی، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.

 

لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ‌گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره کالاهایی که به صورت تخفیفی ارائه می شوند و دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبه‌رو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران پس از واریز وجه فاکتور سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که وی‌آی‌پی هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

 

پست پیشتاز وی‌آی‌پی جانبی

سفارش‌ها به تمام نقاط کشور، البته به انتخاب کاربر، با پست پیشتاز ارسال می‌شود. توجه داشته باشید که برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش (تخفیف‌های ساعتی) ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند؛ در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

 

پس از پردازش سفارش و تحویل مرسوله به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش دو تا سه روز کاری خواهد بود؛ لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد. مشتریانی که سفارش آن‌ها از طریق پست ارسال می‌شود، باید برای دریافت محصول خود در آدرسی که در هنگام ثبت سفارش درج نموده‌اند حضور داشته باشند. توجه داشته باشید در صورت عدم حضور در محل و مرجوع شدن محصول توسط پست، هزینه‌های بازگشت از پست و ارسال مجدد، به عهده خریدار خواهد بود.

 

شما می‌توانید از طریق سامانه http://itemtracking.post.ir  اقدام به رهگیری مرسوله خود نمایید.

 

 

روش‌های پرداخت

 

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمام کاربران وی‌آی‌پی جانبی می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت در سایت وی‌آی‌پی جانبی هزینه سفارش خود را پرداخت کنند. توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به‌صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

 

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت وی‌آی‌پی جانبی می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. برای آگاهی از این‌که کارت بانکی‌تان عضو شبکه شتاب می‌باشد یا خیر به شعبه‌های بانک محل حساب‌تان مراجعه نمایید.

 

نکته: در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

 

سیاست‌های خدمات پس از فروش

وی‌آی‌پی جانبی تمام تلاش خود مبنی بر تامین قطعات، لوازم و در کل کلیه کالاهای عرضه شده در سایت خود را به کار خواهد بست تا سفارشات شما را از طریق شرکت‌های وارد کننده معتبر که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور شناخته ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁن‌ها ﺩﺭ ﺳایت آن ﻭﺯﺍﺭت‌خانه ﺫکر ﺷﺪﻩ تامین کند، در نتیجه در صورت بروز هر گونه ایراد فنی و مشکل احتمالی شرکت‌های تامین‌کننده مسئولیت خرابی را بر اساس شرایط خدمات پس از فروش خود مورد بررسی قرار خواهند داد؛ به همین دلیل وی‌آی‌پی جانبی به هیچ عنوان مسئولیت ارائه خدمات پس از فروش را نپذیرفته و نخواهد پذیرفت.

 

محتوا

سایت وی‌آی‌پی جانبی دارای دو بخش فروشگاه و مجله خبری است و در هر دوی این بخش‌ها سعی می‌کند محتواهایی کامل و دقیق قرار دهد. در بخش فروشگاه، وی‌آی‌پی جانبی سعی می‌کند با کمک مراجع اصلی هر محصول، توضیحات و مشخصات فنی دقیق را بنویسد اما تضمین نمی‌کند که متن نوشته شده عاری از مشکل باشد. هیچ سایت و فروشگاه دیگری حق ندارد از محتوای فروشگاه وی‌آی‌پی جانبی برای خود استفاده کند، مشخصا هر نوع کپی‌برداری از وی‌آی‌پی جانبی پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

 

اخبار و مقالات نوشته شده در مجله خبری نیز جز اموال معنوی وی‌آی‌پی جانبی حساب می‌شوند؛ هرگونه کپی‌برداری از محتواهای مجله خبری بدون اجازه وی‌آی‌پی جانبی یا بدون ذکر نام وی‌آی‌پی جانبی در منبع پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

 

کلیه محتویات سایت وی‌آی‌پی جانبی شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت وی‌آی‌پی جانبی تعلق دارد.

 

نظرات کاربران

۱. از نوشتن مطالب سیاسی، مذهبی، مطالبی بر ضد جمهوری اسلامی ایران و ارگان‌های آن، مطالبی بر ضد سایت و برند وی‌آی‌پی جانبی و مواردی از این دست پرهیز کنید. سیستم به هیچ‌صورت چنین نظراتی را تایید نخواهد کرد.

۲. خواهشمند است از کیبورد فارسی استفاده کرده و نظرات‌تان را فارسی بنویسید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف، تکرار یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی استفاده ننمایید.

۳. در نوشتن نقد، نکات مثبت و منفی محصول را از استفاده و تجربه شخصی خودتان و ترجیحا خلاصه بنویسید؛ خواهشمند است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی در نوشتن نقد خودداری کنید.

۴. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

۵. در نوشتن نقد یا نظر قیمت محصول را در نظر بگیرید؛ مطمئنا محصولی با قیمتی بالاتر امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد پس جنبه انصاف را رعایت نمایید.

۶. هنگام نوشتن نقد یا نظر مطالب غیرضروری را حذف کرده و تنها به بیان موارد ضروری و مهم بسنده کنید؛ به وقت کاربرانی که قرار است نظر شما را بخوانند احترام بگذارید.

۷. سوالات و راهنمایی‌های خود را در بخش «پرسش و پاسخ» عنوان نمایید، بخش نظرات جای این دست از موارد نیست.

۸. در نوشتن نظر ادب را رعایت کنید و به کاربران دیگر یا سایر افراد توهین نکنید؛ بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب باعث تایید نشدن نظر یا پاک شدن آن می‌شود.

۹. بخش نظرات سایت با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است. خواهشمند است از طرح مباحثی که خارج از زمینه کالا باشد یا گفت‌وگو به دنبال دارند خودداری کنید؛ در صورت ارسال این دست از نظرات، سیستم آن را تایید نخواهد کرد.

۱۰. تمام کاربران حق دارند نظر خود را در چهارچوب قوانین سایت اعلام کنند؛ به هیچ‌وجه نظر کاربری -حتی اگر آن نظر جانب‌دارانه، اشتباه یا به دور از واقعیت باشد- را هدف قرار نداده و از آن انتقاد نکنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

۱۱. در بخش نظرات قیمت‌های پیشین محصول را ذکر نکرده و درباره‌ی آن سوال یا نظری ارسال نکنید.

۱۲. از درج لینک، آدرس ایمیل، شماره تلفن شخصی و در کل انتشار اطلاعات شخصی خود در بخش نظرات خودداری کنید؛ در صورت ارسال چنین نظراتی، سیستم آن را تایید نخواهد کرد.

۱۳. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.

۱۴. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از وی‌آی‌پی جانبی را به صورت مستقیم اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.

۱۵. از نوشتن شایعات، اطلاعاتی که در مورد آن مطمئن نیستید یا مطالب شخصی و غیرمرتبط جدا خودداری کنید.

۱۶. در نوشتن نظر یا نقد، چهارچوب‌های ادبیاتی و نگارشی را رعایت کنید؛ کلمات را کوتاه نکرده و محاوره‌ای ننویسید.

 

بخش پرسش و پاسخ:

۱. خواهشمند است پرسش‌ها و پاسخ‌های خود را کوتاه یادداشت کنید؛ در متن‌تان چهارچوب‌های ادبیاتی و نگارشی را رعایت کنید و از بیان مطالب سیاسی و مذهبی پرهیز نمایید.

۲. به هیچ عنوان در مورد قیمت سوال نپرسید.

۳. از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاه‌های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.

۴. هر پرسش را تنها یک بار و زیر محصول مرتبط بنویسید.

۵. از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، وی‌آی‌پی جانبی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

 

 

شما با مطالعه و قبول تمامی موارد و بندهای بالا، ما را در ارائه سرویس‌های بهتر یاری خواهید کرد.

تیم پشتیبانی ما در سریع‌ترین زمان پاسخ شما را می‌دهند.
WeCreativez WhatsApp Support
مشاوره
Available
WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی
Available