درباره ما

 

 

«وی‌آی‌پی جانبی» (VIP Janebi) داستان یک دورهمی دوستانه است، دورهمی‌ای از نفراتی که سال‌هاست با علاقه محصولات IT را دنبال کرده و هر روز پیگیر اخبار و تحولات آن می‌باشد؛ حال این نفرات گرد هم آمده‌اند و فروشگاهی در حوزه نوت‌بوک‌ها، دستگاه‌های هوشمند، قطعات رایانه و ماشین‌های اداری راه‌اندازی کرده‌اند تا با عرضه محصولات جذاب و پرطرفدار با قیمت‌های مناسب ویترینی شایسته مردم ایران بسازند. این حرکت نشان از تلاش والای این تیم جهت ایجاد حس اطمینان در مشتریان و همکاران می‌باشد تا نام وی‌آی‌پی جانبی به روشنی و با خاطری آسوده در بازار پرتلاطم کشور به زبان‌ها بیاید.

راه‌اندازی سایتی مرجع برای خرید کالا و ارزش افزوده‌های آن نشانی‌ای است از توجه وی‌آی‌پی جانبی به وضعیت بازار و نیاز مردم؛ در حال حاضر بازار کشور و استفاده مردم به سوی فضای آنلاین و خرید آنلاین سوق پیدا کرده است. پیدایش فروشگاه‌های اینترنتی‌ای که با قدرت فعالیت می‌کنند، باعث شده که کاربران از طریق آن‌ها نیازهای خود را برطرف کنند و وقت خود را به‌جای گذراندن در ترافیک و فروشگاه‌های سنتی، صرف کارهای دیگر کنند. از طرف دیگر فروشگاه‌های آنلاین اطلاعاتی جامع و دقیق از محصولات ارائه می‌کنند و این امکان را به مشتری می‌دهند تا بتواند چند کالا را با هم مقایسه کرده و موردی که بیش از همه به نیازهایش می‌خورد را انتخاب و تهیه کند.

سایت وی‌آی‌پی جانبی با هدف ارائه یک تجربه‌ای مناسب و مطمئن از خرید آنلاین پا به‌عرصه گذاشته است؛ سبد کالایی جذاب این امکان را می‌دهد که بتوانیم اکثر نیازهای کاربران را پوشش دهیم، از طرفی دیگر نیز تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بتوانیم در برطرف کردن دغدغه کاربران موفق باشیم و لبخند رضایت را بر لب‌هایشان بنشانیم. ارائه اطلاعات دقیق از محصولات جهت یک انتخاب مناسب، حضور تیم فنی‌مان برای پاسخ‌گویی به سوالات و اعتمادسازی در تمامی فرآیند خرید تنها گوشه‌ای از برنامه‌هایی است که در سایت وی‌آی‌پی جانبی برای مردم در نظر گرفته‌ایم.

هدف والامان این است که با تکیه بر علاقه و تجربه‌مان و حضور شما عزیزان در کنارمان، قدم قدم به‌سوی موفقیت و رشد بیشتر رویم. همچنین ایجاد محیط مشتری‌محور که دقت و سرعت در پاسخ‌گویی را به‌همراه دارد این فرصت را به ما داده است که بتوانیم نیازها، پیشنهادات و انتقادات باارزش شما را شنیده و در جهت رفع آن‌ها اقدام کنیم. این اطمینان را به شما می‌دهیم که با رازداری خود و تیم مسلط، هیچ‌گونه دغدغه‌ای را برایتان ایجاد نکنیم.